Europos solidarumo korpuso projekto „Nuo potyrių iki idėjos” veiklos Džiuginėnuose!

Dar viena Europos solidarumo korpuso projekto „Nuo potyrių iki idėjos” veikla – patirtinė veikla ir užduotys Džiuginėnuose (Telšių r.)!

Jaunimas iš Vainuto ir Žemaičių Naumiesčio seniūnijų turėjo galimybę dalyvauti įvairiose nekasdieninėse veiklose, kurios skatino juos išbandyti savo jėgas ir įveikti asmenines baimes. Veiklos apėmė tiek fizinius, tiek emocinius iššūkius, kurių metu dalyviai galėjo ugdyti savo pasitikėjimą savimi, komandinio darbo įgūdžius ir asmeninius gebėjimus.

Pavyzdžiui, jaunimui buvo pasiūlyta dalyvauti įvairiose užduotyse gamtoje, kur reikėjo išmokti orientuotis, kopti į aukštį, taip pat atlikti kitas ekstremalias užduotis, kurios reikalavo drąsos ir ryžto. Šios veiklos padėjo dalyviams geriau pažinti save, atrasti savo stipriąsias puses ir tobulėti asmeniniame lygyje.

Be to, buvo organizuojami grupiniai užsiėmimai, kuriuose jaunimas galėjo diskutuoti apie savo potyrius, pasidalinti mintimis ir idėjomis, taip pat mokytis vieni iš kitų. Tai suteikė galimybę ne tik įveikti savo baimes, bet ir ugdyti socialinius įgūdžius, užmegzti naujas draugystes ir stiprinti bendruomeniškumo jausmą.

Projektas „Nuo potyrių iki idėjos” siekia ne tik suteikti jaunimui įsimintinų patirčių, bet ir skatinti juos plėtoti savo kūrybiškumą bei iniciatyvumą, siekiant ilgalaikių tikslų ir asmeninio tobulėjimo.