„Jaunimo iniciatyva 2023″ akimirkos

Lapkričio 7 dieną vyko rajoninis renginys „Jaunimo iniciatyva 2023“. Tai tradicinis jau 5 kartą vykstantis jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų renginys, kurį organizuoja Šilutės atviras jaunimo centras. Renginyje apdovanojama už iniciatyvas skirtas jaunimui. Šventėje sveikinimo žodžius tarė Šilutės rajono savivaldybės meras – Vytautas Laurinaitis ir Šilutės rajono savivaldybės vicemerai: Daiva Žebelienė ir Tomas Budrikis. Sveikinimo žodį tarė bei 2023 metais nuveiktas veiklas pristatė Šilutės atviro jaunimo centro direktorius Rimvydas Petrauskis.

Šiemet buvo skirtos net 4 nominacijos: Pirmoji nominacija. Nominacija už ne vienerius metus puoselėjama verslumą įtekta Šilutės pirmąjai gimnazijai. Antroji ir Trečioji nominacijos „Metų partneriai“, buvo įteiktos net dviem organizacijoms Vainuto ir Švėkšnos gimnazijoms. Šiais metais Šilutės ir Vainuto seniūnijose pradėjo veikti mobilus darbas su jaunimu. Šilutės atviro jaunimo centro mobiliąsias darbuotojas po savo stogu priėmė šios draugiškos gimnazijos. Ketvirtoji nominacija už bendruomeniškumą įteikta Šilutės Pamario progimnazijai už savanorišką, neatlygintiną, ilgametį aktyvumą Šilutės bendruomenės labui. Šventėje dalyvavo jaunimas iš įvairių jaunimo organizacijų ir Šilutės rajono mokyklų. Susirinkusieji klausėsi atlikėjo Kristijono Ribaičio koncerto, o po koncerto prie arbatos puodelio galėjo pabendrauti jaunimui aktualiomis temomis bei pradėti kurti naujus planus, svajones naujoms iniciatyvoms.

Dėkojame renginio vedėjams Eimantui Vaičiui ir Godai Petrovaitei. Šilutės atviro jaunimo centro savanoriams už neatlygintiną pagalbą. Norime padėkoti Šilutės kamerinio dramos teatro direktorei už nuostabią salę ir Šilutės profesinio mokymo centro paslaugų ir turizmo skyriui, kuris mums gamino vaišes. Vygantui Stoškui ir Žygimantui Paulauskui už renginio įgarsinimą. Šilutės rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatore Rimantei Čiūtienei už pagalba organizuojant renginį. Noriu pasidžiaugti Šilutės atviro jaunimo centro kolektyvu, kurie niekada nepraranda jaunatviško polėkio ir imasi organizuoti renginius, kurie telkia jaunimą ir skatina jų iniciatyvas. Nuoširdus AČIŪ. Dėkojame Šilutės rajono savivaldybės administracijai už renginio finansavimą.