Šilutės jaunimas aplankė Klaipėdos atvirą jaunimo centrą, ugdė pilietiškumą

Vasara – ne tik atostogų metas, bet ir puikus laikas aplankyti draugus. Tai liepos 21-ąją padarė – aplankė bendraminčius ir draugus – Šilutės atviro jaunimo centro jaunuoliai kartu su jaunimo darbuotojais.

Išvyka į Klaipėdos atvirą jaunimo centrą buvo planuota jau iš anksto. Tad liepos mėnesį, kai jaunimas yra laisvesnis ir atostogauja, ji ir įvyko.

Atvykę šilutiškiai į Klaipėdos atvirą jaunimo centrą apžiūrėjo patalpas, kur laisvalaikį leidžia klaipėdiečiai jaunuoliai, kuo jie užimti kasdien, kai čia apsilanko. Jaunimas taip pat pabendravo su uostamiesčio atvirame jaunimo centre dirbančiais jaunimo darbuotojais, padiskutavo aktualiomis temomis, išmėgino centre esančius žaidimus.

Ši viešnagė Klaipėdoje neapsiribojo vien kelione į AJC. Kitas jaunuoliams suplanuotas tikslas buvo apsilankyti Sakūtėlių kaime esančioje Kebelių sodyboje, kur buvo surengtos dažasvydžio varžybos. Tokia pramoga jaunimui – tai ir savotiški pilietiškumo mokymai.

Vienos dienos išvyka buvo vainikuota ir smagiu pikniku gamtoje, kur jaunuoliai kartu su Šilutės atviro jaunimo centro jaunimo darbuotojais pasistiprino ir atsigaivino gamtos apsuptyje, aptarė dienos įspūdžius, planavo ateities išvykas, kūrė planus.

Ketvirtadieninė liepos 21-osios dienos išvyka buvo ne tik pažintinė, bet ir kartu tai -bendradarbiavimo vizitas. Ši veikla finansuota už Šilutės savivaldybės administracijos projekto „Jaunimas juda 3” lėšas.